PRACA W ZAKŁADACH DROBIARSKICH

Oferta pracy w Holandii - PRACA W ZAKŁADACH DROBIARSKICH

Agencja Zatrudnienia Morego  (cert.16198) poszukuje pracowników gotowych do podjęcia zatrudnienia w ZAKŁADACH DROBIARSKICH na terenie Niderlandów.

Praca polega na kompleksowej produkcji wyrobów drobiowych. Na terenie zakładu odbywa się ubój oraz szeroko rozumiana produkcja (przetwarzanie, kontrola jakości, pakowanie oraz przygotowywanie towarów do wysyłki).

 

 

 

OPIS STANOWISKA:

-   prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

-   ubój lub prace produkcyjne

 

 OFERUJEMY:

- stabilne i długotrwałe zatrudnienie

- dodatki do wynagrodzenia (za pracę zmianową, wakacyjny)

- pracę bez stawek wiekowych

- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne

- bezpłatne codzienne dojazdy do pracy oraz dodatki dla kierowców

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ OFERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PO WIĘCEJ INFORMACJI!

aplikuj przez formularz rekrutacyjny: www.morego.pl

zadzwoń: +48 509 240 000, +48 500 017 878, +48 537 782 500  (w godzinach 8 do 16)

wyślij CV: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Morego sp. z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu  oraz prawo do przenoszenia danych.