Oferta pracy w Holandii - PAKOWANIE FILETÓW I INNYCH PRODUKTÓW DROBIOWYCH

Powiedz TAK pracy w Holandii! Skontaktuj się z agencją Morego (cert. 16198) i rozpocznij nowy rozdział w swojej karierze!

 

Jeśli chcesz:

- pakować produkty spożywcze (piersi, udka i inne części kurczaka)

- otrzymywać wynagrodzenia w euro co tydzień

- mieć umowę na warunkach holenderskich

- pracować bez stawki wiekowej

- otrzymywać liczne dodatki (np. wakacyjne, zmianowe)

- zaznać „zachodniego” życia mieszkając na terenie Holandii

…To czekamy właśnie na Ciebie!

 

Na pewno masz mnóstwo pytań, a my chcemy odpowiedzieć na nie wszystkie!

Zadzwoń: +48 509 240 000,  +48 537 782 500, +48 500 017 878 (w godzinach od 8 do 16)

Aplikuj przez stronę: www.morego.pl

Lub wyślij cv: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Morego sp. z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu  oraz prawo do przenoszenia danych.