Oferta pracy w Holandii - WIESZANIE DROBIU

 

OPIS STANOWISKA:

- praca przy linii produkcyjnej

- wieszanie uśpionych kurczaków na haki

 

OFERUJEMY:

- stabilne i długotrwałe zatrudnienie

- dodatki do wynagrodzenia (za pracę zmianową, wakacyjny)

- pracę bez stawek wiekowych

- zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne

- bezpłatne codzienne dojazdy do pracy oraz dodatki dla kierowców

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ OFERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PO WIĘCEJ INFORMACJI!

aplikuj przez naszą stronę: www.morego.pl

zadzwoń: +48 500 017 878, +48 509 240 000, +48 537 782 500  (w godzinach 8 do 16)

wyślij CV: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

 

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Morego sp. z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu  oraz prawo do przenoszenia danych.